gooble-co شرکت گوبل، gooble-co 021-66083358 info[at]gooble-co[dot]ir

طراحی سایت یکی از راه های موثر در ارتباط با دنیای مجازی و گسترش کسب و کار

طراحی سایت|شرکت طراحی سایت|سفارش سایت|سئو و بهینه سازی سایت|طراحی وب سایت|شرکت طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

امروزه تمامی کسب و کار ها به این فکر افتاده اند که برای خود یک وبسایت راه اندازی و طراحی کنند. اما همه نگران هزینه های طراحی و تولید پروسه طراحی سایت هستند. شرکت طراحی سایت گوبل یکی از شرکت هاییست که سایت ارزان قیمت اما با کیفیت بسیار بالا و منحصر به فرد ارائه میدهد. سایت هایی که در شرکت طراحی وب سایت گوبل طراحی میشوند به صورت واکنشگرا هستند که باعث رضایت کاربران پس از بازدید از سایت شما میشود.

مراحل طراحی سایت

در شرکت گوبل برای طراحی هر سایت چند مرحله طی میشود که شامل تهیه مدل های فنی بسایت سپس طراحی ux و ui سایت و در نهایت توسعه وبسایت میشود.

طراحی مدل های فنی سایت

در طراحی یک محصول نرم افزاری ارتباط و تعامل تیم طراحی و تولید و مشتریان بسیار مهم است. بسیاری از وبسایت ها بوده اند که زیبایی ظاهری قابل قبولی داشته اند اما در عمل نتوانستند نیازهای افراد را پاسخگو باشند. شرکت گوبل همیشه بر روی رضایت مشتران و کارایی محصولات تمرکز دارد. این مجموعه برای این منظور سند های مهندسی نرم افزار را برای محصولات خود تهیه میکند و آن را با مشتریان به تعامل میگذارد. بدین ترتیب میزان رضایت مشتریان از وبسایت هایی که شرکت گوبل طراحی کرده است بسیار بالا و قابل قبول بوده است.

طراحی ui و ux


برای شرکت طراحی سایت گوبل شناخت رفتاری کاربران وبسایت بسیار مهم بوده و در این باره آنالیز و تست های فنی زیادی انجام میشود. بدین ترتیب شرکت طراحی وب سایت گوبل با بهره گیری از اصول و تکنیک های به روز طراحی و دیزاین بهترین و کارا ترین ظاهر را برای وبسایت ها در نظر میگیرد و ارتباطات اجزای سایت با یکدیگر را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی و طراحی میکند.

توسعه وبسایت

توسعه وبسایت امری بسیار حساس و دقیق است. رعایت اصول افزایش ترافیک سایت برای یک سایت بسیار مهم است ازین رو شرکت طراحی سایت گوبل با داشتن تیمی مجرب و خبره در زمینه سئو همواره بر اصول و تکنیک های سئو تاکید میکند. همچنین لازم است تا وبسایت ها به صورت اصولی و درست توسعه پیداکنند تا پاسخگوی نیاز کاربران باشند و دچار افت سرعت و کیفیت نشوند. طراحی سایت برای شرکت طراحی وب سایت گوبل یک مفهوم پویا و زندست ازینرو همواره همپا با تکنولوژی روز دنیا حرکت میکند و از دانش روز در طراحی و پیاده سازی وبسایت به خوبی استفاده میکند.

طراحی سایت|شرکت طراحی سایت|سفارش سایت|سئو و بهینه سازی سایت|طراحی وب سایت|شرکت طراحی وب سایت

انواع سایت ها

شرکت طراحی سایت گوبل با تیمی مجرب توانایی پیاده سازی سایت های زیادی در دسته بندی ها و کاربردهای مختلف را دارد. میتوان به دسته بندی های زیر اشاره کارد:

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت معرفی و شرکتی

طراحی سایت خرید و رزرو بلیت

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت مدیریت مشتری

طراحی پرتال های شرکتی

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت گوبل
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت گوبل